Tablica korkowa na ścianie

Wandkork to innymi słowy korek {ułożony na ścianie. W ten oto fortel możemy uślicznić swoje ściany w lokalu lub w domu. Zamiast ściany przemalować lub oklejać je tapetami lub kasetonami, zdołamy okleić umyślnie do tego dostosowanym korkiem.

Ten nadzwyczajnie naturalny i nieszkodliwy materiał sprawi, że we własnym lokalu mieszkalnym wytworzy się charakterystyczny mikroklimat, poczujemy błogą atmosferę, znajdziemy się w pomieszczeniu o ładnym zapachu.
Oklejanie ścian z korka to prekursorski sposób na aranżację wnętrz, korek jest kategorycznie nieszkodliwy dla zdrowia, nieszkodliwy i niesłychanie przyjazny dla środowiska, ten srogi materiał jest wyjątkowo obrobiony, w niektórych wersjach natarty woskiem, nie zatrzymuje na sobie brudu i się nie kurzy.
Ściany prosto trzymać w schludności, zawsze wystarczy tylko przetrzeć je suchą ściereczką.
wandakork
Aranżując nasz dom nie musimy całych jego ścian upiększać korkiem, wystarczy, że postanowimy upiekszyć jedną ścianę w sypialni i 1 lub 2 w salonie, ściany tak wyłożone mogą mieć rozmaite struktury i przeróżne odcienie, bowiem technika w tej chwili tak się rozwineła, że materiał korek jest opracowywany w szczególny sposób i jego obróbka daje przeróżne efekty.
Wandkork, innymi słowy korek na ścianie ma dodatkowo 1 istotną zaletę, wygłusza wszelaki zgiełk i powoduje, że wymienione pomieszczenie o ile nie zupełne, to choć w części jest wytłumione.
Krótko mówiąc, korek na ścianie to szyk, nietypowe wnętrze, czar, tłumienie, naturalność i ochrona środowiska, wytrzymałość na szczególne warunki, prostota utrzymania budynku mieszkalnego w czystości. Absolutnie ingeruje on na człowieczy organizm alergicznie, nie wnosi do budynku mieszkalnego żadnych skutków ubocznych, jest produktem trwałym, którym możemy się długo weselić.