Znalazłam posadę w ośrodku opieki

Już od parunastu miesięcy wyszukiwałam wolnego etatu. Poprzednio odbywałam staż w ośrodku medycznym pełniąc funkcję instrumentariuszki. Niemniej jednak z powodu zbankrutowania zakładu byłam zmuszona odstąpić ze swojej posady. Od zawsze chciałam móc przebywać z różnymi osobami i co więcej sprawować opiekę nad osobami schorowanymi.

parka starszych
Dlatego wyszukiwałam wakatów w domach opieki. Już po pięciu miesiącach wypatrzyłam pracę w zakładzie leczniczym w województwie podkarpackim. Początkowo powątpiewałam, albowiem musiałabym długo dojeżdżać do ośrodka, jednak zagwarantowano mi też zakwaterowanie. Gdy przybyłam do ośrodka leczniczego okazał się to duży zespół pokoi i sal, w którym udzielane mogą być też świadczenia medyczne. Oprócz mnie były zaangażowane do pracy jeszcze cztery opiekunki. Oprócz tego w domu opieki przebywało także paru medyków. Byłam przekonana, iż to profesja stworzona dla mojej osoby, bowiem zakład dbał o swoich pacjentów.
para starszych

Pragnęłam troszczyć się o potrzebujących

Kiedy znalazłam się na terenie zakładu Zacisze poszłam na konwersację z menedżerem ośrodka. Po kilkunastu minutach powiadomiono mnie, iż dostałam stanowisko w nzol Dubiecko. Czułam się nadzwyczaj szczęśliwa. Miałam rozpocząć pracę za 2 tyg. Na starcie miałam zaobserwować w jaki sposób są wyposażone kwatery jak i również obejrzeć inne pomieszczenia. Pokazano mi pensjonariuszy którzy siedzieli we wspólnej sali. Odnotowałam, iż lokale mają swoiste sprzęty ułatwiające przemieszczanie się szczególnie dla potrzebujących pomocy seniorów. Ponadto rezydencie mieli możliwość chodzić na dodatkowe terapie odprężające i przychodzić na rehabilitację. Zakład ten położony jest w pobliżu lasów, w związku z tym jeżelibym chciała zdołałabym wybierać się na wyprawy. Mieszkańcy ośrodka posiadali dużo ułatwień dodatkowo mieli dostęp do różnych rehabilitacji lekarskich.
senior

Ów Ośrodek zapewnia wysoki standard pobytu

Obecnie jestem w stanie stwierdzić, iż dom seniora w którym mam pracę oferuje profesjonalne usługi. Każdego dnia pielęgnuję seniorów, wspólnie relaksujemy się a także zjadamy posiłki. Moim obowiązkiem jest także podawanie lekarstw. Gdy jednak pacjent chce leczenia asystuje medykowi. Uważam, iż była to właściwa przemiana, jako że w szpitalu bezustannie panował hałas. W ów ośrodku panuje przytulna aura i cisza. Cieszę się tym, iż mam możliwość opiekować się osobami niedołężnymi.

You may also like...